Kennisevent: AI & Security - Niet de hype, wel de winst
Kom jij naar ons AI & security kennisevent op 11 november, vanaf 15.30 uur, bij Nyenrode Business Universiteit?

Kennis is macht – en meer dan dat.
Het is ook werkplezier, weerbaarheid en winst. Tijdens dit besloten event delen Betabit-experts Jelle Fremery en Christian Peeters hoe de juiste kennis jouw teams en softwareontwikkelingscyclus van begin tot eind versterkt. Van planning, ontwerp en bouw tot testen, implementatie en monitoring.
In twee delen laten ze zien hoe diepgaande expertise in AI en security direct bijdraagt aan ontwikkelgemak, efficiency, veiligere systemen en een hoger rendement.
Navigeren door de AI-hype
AI lijkt overal. De ene dag voelt het alsof je kansen mist als je niet direct investeert, de volgende dag dreigt elke investering een sprong in het duister te zijn. Hoe scheid je hype van echte waarde?
In deze sessie:
- Praktische voorbeelden van copilots en standaard AI-tools;
- Afwegingen en best practices van AI-modellen en -applicaties op maat;
- Uitleg en voorbeelden van o.a. Retrieval Augmented Generation (RAG), Semantic Kernel, GitHub Copilot, Copilot 365, Copilot Studio en Azure AI Foundry.
Proactieve beveiliging met security by design
Beveiliging is geen extra stap, maar een integraal onderdeel van moderne softwareontwikkeling. We bespreken hoe je met threat modeling dreigingen en kwetsbaarheden vroegtijdig identificeert:
- Waarom wij datastroomdiagrammen (DFDs) en andere visualisaties gebruiken;
- Hoe wij het STRIDE-model inzetten;
- Toepassing van ons zelfontwikkelde TAME-responssysteem;
- Hoe threat modeling in het hele ontwikkelproces geïntegreerd wordt.
We sluiten af met een interactieve discussie op basis van stellingen. De kans om te sparren met peers en inzichten uit te wisselen over dagelijkse uitdagingen rond AI en security.
Niet de hype, wel de winst. Reserveer nu je plek via onderstaand formulier.
Praktische informatie
📍 Locatie: Nyenrode Business Universiteit
📅 Datum: 11 november 2025
🕒 Tijd: inloop vanaf 15.30 uur, start programma 16.00 uur, duur ca. 2 uur
🥂 Borrel met hapjes vanaf 18.00 uur
Doelgroep: CTO’s, CIO’s, IT-managers en andere IT-beslissers
Vragen? Esther helpt je graag verder
Contact
Are you familiar with our Betatalks?
Betatalks
Our specialists make sure you are caught up on the latest features and developments in the field of .NET and Azure.
Here you'll find all Betatalks episodes. Our webinars, Betatalks live, are available on demand. An overview.
