20. Smart Homes, Security & Azure Digital Twins
20. Azure Digital Twins, security in IoT & ethical hacking - with Ramon de Rooij
In deze aflevering praten we met Ramon de Rooij. Ramon is misschien wel een van de weinigen die kan zeggen dat hij zijn hele carrière in cloud-based IoT heeft gewerkt. Hoe is hij begonnen, wat heeft hij gedaan, en waar is hij momenteel mee bezig? We duiken in Azure Digital Twins. Waar gaat dit platform over en wat zijn de mogelijkheden ermee? We richten ons op het creëren van smart homes en vooral op security in IoT. Er wordt heel veel data verzameld, maar hoe wordt die opgeslagen en beveiligd? Is dat de verantwoordelijkheid van het bedrijf of van de leverancier? Verder hebben we het over zijn ervaring met ethisch hacken. Wat moet elke ontwikkelaar weten of rekening mee houden?
Over deze aflevering: meer over Azure Digital Twins en EDGE Next kan je hier lezen.
Over Betatalks: bekijk onze podcastvideo’s en volg ons op LinkedIn, Instagram, en BlueSky.
Meer podcastafleveringen
-
122. How AI Is Transforming Human Resources
Rick en Oscar praten met Ana Ines Urritia over AI in HR, haar psychologische achtergrond en hoe design en data AI menselijk maken.
ContenttypePodcast
-
121. Building Smarter Apps with .NET MAUI and ML.NET
Rick en Oscar praten met Anjuli Jhakry over .NET MAUI, haar app voor voedselintoleranties, ML.NET aanbevelingen, en het belang van mentorship en simpele architectuur.
ContenttypePodcast
-
120. Beyond the AI Hype: A 2025 Christmas Reflection
Rick en Oscar kijken terug op hoe AI in 2025 van hype naar praktijk ging, met voorbeelden, trends en timing rond adoptie.
ContenttypePodcast
Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!
Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.