34. Building with Azure IaC Tools
34. Developer productivity and Azure native IaC things like Bicep, ARM & Deployment Stacks - with Henry Been
In deze aflevering spreken we met Henry Been in een drukke periode waarin het lijkt alsof alle in-person evenementen vlak voor de zomer zijn gepland. We delen onze ervaringen en meningen rondom developer productivity en het feit dat 'niets doen' soms nodig is. Omdat Henry letterlijk het boek heeft geschreven, duiken we in alles wat Azure native is rondom infrastructure als code zoals Bicep, ARM en zelfs Deployment Stacks dat nog in preview is.
Over deze aflevering, en Henry in het bijzonder: Voor informatie over het boek Azure Infrastructure as Code geschreven door Henry Been, Eduard Keilholz, en Erwin Staal bezoek je deze link. Je kunt Henry vinden op https://www.henrybeen.nl/
Over Betatalks: bekijk onze podcastvideo’s en volg ons op LinkedIn, Instagram, en BlueSky.
Meer podcastafleveringen
-
122. How AI Is Transforming Human Resources
Rick en Oscar praten met Ana Ines Urritia over AI in HR, haar psychologische achtergrond en hoe design en data AI menselijk maken.
ContenttypePodcast
-
121. Building Smarter Apps with .NET MAUI and ML.NET
Rick en Oscar praten met Anjuli Jhakry over .NET MAUI, haar app voor voedselintoleranties, ML.NET aanbevelingen, en het belang van mentorship en simpele architectuur.
ContenttypePodcast
-
120. Beyond the AI Hype: A 2025 Christmas Reflection
Rick en Oscar kijken terug op hoe AI in 2025 van hype naar praktijk ging, met voorbeelden, trends en timing rond adoptie.
ContenttypePodcast
Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!
Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.