10. Exploring REST, gRPC, and GraphQL.

Contenttype
Podcast

10. Teaching developers & the importance of sharing knowledge, REST API and GraphQL - with Irina Scurtu

In deze aflevering praten we met Irina Scurtu, Microsoft MVP voor Developer Technologies, Software Architect, CTT+ technisch trainer, en Microsoft Certified Trainer. We duiken in haar passie voor lesgeven en het belang van het delen van kennis. We praten over haar sessies over REST API en waarom ze daar zo gepassioneerd over is. Verder bespreken we GRPC en GraphQL, de mogelijkheden ermee, en de voordelen!

Over deze aflevering, en Irina in het bijzonder: je kunt @irina_scurtu vinden op X of bezoek haar blog irina.codes

Over Betatalks: bekijk onze podcastvideo’s en volg ons op LinkedInInstagram, en BlueSky.  

Meer podcastafleveringen

  • 119. Building People-Focused Leadership in Tech

    Rick en Oscar praten met Amber Vanderburg over het ontwikkelen van technisch leiderschap, en teams helpen om technische vaardigheden, empathie en communicatie op te bouwen.
    Contenttype
    Podcast
    119 Podcast Thumbnail Amber Vanderburg (1)
  • 118. Designing Smarter SaaS Workflows

    Rick en Oscar praten met Yasen Dinkov over AI-gedreven documentverwerking, SaaS-architectuur, workflow-integratie en zijn creatieve inspiratie.
    Contenttype
    Podcast
    118. Podcast Thumbnail Yasen Dinkov
  • 117. AI and the Future of Developer Documentation

    Rick en Oscar praten met Alvin Ashcroft over hoe AI ontwikkelaarsdocumentatie verandert, lokale AI-modellen, open-source samenwerking en zijn loopbaan.
    Contenttype
    Podcast
    Onderwerp
    117. Podcast Thumbnail Alvin Ashcraft

Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!

Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.