12. Building the Web with Blazor
Contenttype
Podcast
12. Harnessing the power of webdevelopment with Blazor & Coding After Work - with Jimmy Engström
In deze aflevering praten we met Jimmy Engström over de tijd dat hij hoorde van Blazor, onmiddellijk het potentieel inzag en het in de beta-fase adopteerde. We duiken in de wereld van Blazor, BLAZM, en het schrijven van zijn boek 'Web development with Blazor: A hands-on guide for .NET developers to build interactive UIs with C#'. En we krijgen te horen over Coding after work, een code-intensieve gebruikersgroep & podcast.
Over deze aflevering, en Jimmy in het bijzonder: je kan @engstromjimmy vinden op X en zijn podcast Coding after work luisteren.
Over Betatalks: bekijk onze podcastvideo’s en volg ons op LinkedIn, Instagram, en BlueSky.
Meer podcastafleveringen
-
124. The Reality of AI in Software Development - with Rick & Oscar
Rick en Oscar bespreken de rol van AI in softwareontwikkeling, de kloof tussen hype en realiteit, risico’s van blind vertrouwen, compliance-uitdagingen en de impact op ontwikkelaars.
ContenttypePodcast
-
123. From DevOps to Platform Engineering: Building Valuable Software
Oscar en Rick praten met Geert van der Cruijsen over zijn carrière, DevOps, platform engineering en hoe technologie, cultuur en teams samen bedrijfswaarde creëren.
ContenttypePodcast
-
122. How AI Is Transforming Human Resources
Rick en Oscar praten met Ana Ines Urritia over AI in HR, haar psychologische achtergrond en hoe design en data AI menselijk maken.
ContenttypePodcast
Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!
Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.