139. Cyber Resilience Act: What Developers Need to Know

Contenttype
Video

Jelle en Christian bespreken de Europese Cyber Resilience Act (CRA), die op 11 september 2026 gedeeltelijk van kracht wordt. Ze leggen uit wat dit betekent voor software engineers en laten een handige manier zien om te bepalen of de CRA van toepassing is op jouw softwareproduct. Uiteraard bespreken ze belangrijke vereisten, zoals security by design, patching, het melden van incidenten en software bills of materials (SBOM’s). Ook bespreken ze de impact op developmentteams en waarom het volgen van de beveiligingseisen uit de CRA waardevol kan zijn, zelfs als deze niet verplicht zijn voor jouw team, omdat ze kunnen bijdragen aan het versterken van je DevSecOps-praktijken.

Meer video's

  • 138. Digital Sovereignty and the Future of Cloud

    Yvo en Colin bespreken digitale soevereiniteit en hoe open technologieën cloudafhankelijkheid kunnen verminderen en tegelijkertijd flexibiliteit behouden, zonder Azure volledig achter zich te laten.
    Contenttype
    Video
    138
  • 137. How annotations can help you with your AI driven workflow

    Bram en Christian tonen hoe Playwright-tags en annotaties, gecombineerd met graafdatabases en LLM's, testlandschappen slimmer doorzoekbaar en beter contextueel maken.
    Contenttype
    Video
    137
  • 136. SOLID Principles for Test Automation

    Bram en Christian laten zien hoe de SOLID-principes testers helpen onderhoudbare, schaalbare en betrouwbare testautomatisering te bouwen én beter samen te werken met developers.
    Contenttype
    Video
    136

Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!

Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.