2. Developing Azure Functions

Contenttype
Video

2. Developing Azure Functions

In de tweede aflevering gaan ze dieper in op 'Developing Azure Functions'. Ze bespreken het creëren van nieuwe Azure Functions projecten met de Command Line Interface, het implementeren van Dependency Injection en het gebruik van triggers en bindings.

Meer video's

  • 134. Getting Started with Aspire for Local Development

    Colin en Yvo bespreken hoe Aspire lokale ontwikkeling vereenvoudigt door applicatieomgevingen te orkestreren, services automatisch te verbinden en onboarding, debugging en samenwerking te verbeteren.
    Contenttype
    Video
    134
  • 133. Graph Databases in SQL Server

    Christian en Bram laten zien hoe de graph database-mogelijkheden van SQL Server het werken met complexe relaties vereenvoudigen, waardoor verbonden gegevens makkelijker te modelleren, bevragen en analyseren zijn.
    Contenttype
    Video
    133
  • 132. Antipatterns in test automation

    Bram en Christian bespreken valkuilen in testautomatisering, pleiten voor discipline, minder UI-logica, backendtests voor bedrijfsregels en stabielere tests met betere data en omgevingen.
    Contenttype
    Video
    132

Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!

Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.