21. Front Matter & VS Code Extensions
21. Front Matter, VS Code extensions & Pimp Your Own Device - with Elio Struyf
Onze vriend van de dag is Elio Struyf. Hij vertelt ons meer over Front Matter, een CMS dat draait binnen Visual Studio Code. Hoe is Front Matter ontstaan? En wat zijn de toekomstplannen? We praten over zijn uitgebreide ervaring in ontwikkeling en over zijn erkenning als Microsoft MVP en SharePoint/Microsoft 365 Top 25 Influencer. Verder, hoe is zijn online stickerwinkel Pimp Your Own Device tot stand gekomen? En hoe is deze hobby een bedrijf geworden? We sluiten af met een korte discussie en enkele standpunten over low code versus no code. Heeft no code een toekomst?
Over deze aflevering, en Elio in het bijzonder: je kan @eliostruyf vinden op X, frontmatter.codes bezoeken, zijn blog lezen of enkele Pimp Your Own Device stickers kopen.
Over Betatalks: bekijk onze podcastvideo’s en volg ons op LinkedIn, Instagram, en BlueSky.
Meer podcastafleveringen
-
122. How AI Is Transforming Human Resources
Rick en Oscar praten met Ana Ines Urritia over AI in HR, haar psychologische achtergrond en hoe design en data AI menselijk maken.
ContenttypePodcast
-
121. Building Smarter Apps with .NET MAUI and ML.NET
Rick en Oscar praten met Anjuli Jhakry over .NET MAUI, haar app voor voedselintoleranties, ML.NET aanbevelingen, en het belang van mentorship en simpele architectuur.
ContenttypePodcast
-
120. Beyond the AI Hype: A 2025 Christmas Reflection
Rick en Oscar kijken terug op hoe AI in 2025 van hype naar praktijk ging, met voorbeelden, trends en timing rond adoptie.
ContenttypePodcast
Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!
Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.