6. Xamarin and Cognitive Services
6. Imposter Syndrome and using Cognitive Services to better understand the world - with Luce Carter
In deze aflevering praten we met Luce over Xamarin Forms en Microsoft Azure Cognitive Services, wat er zo geweldig aan is, en het gebruiksgemak. Luce gebruikt beide in haar app Emotipal, voorheen bekend als BodyLanguageAssistent. Een voorbeeld van hoe tech gebruikt kan worden om mensen te verbinden of ons te helpen de wereld te begrijpen. Verder hebben we het over het Imposter Syndrome, er open over zijn, en anderen helpen. En over het schrijven van Cypress tests voor geautomatiseerde UI testen, het bijhouden van nieuwe technologieën, en Twitch streaming.
Over deze aflevering, en Luce in het bijzonder: je kunt @LuceCarter1 vinden op X of haar live zien coderen op Twitch
Over Betatalks: bekijk onze podcastvideo’s en volg ons op LinkedIn, Instagram, en BlueSky.
Meer podcastafleveringen
-
124. The Reality of AI in Software Development - with Rick & Oscar
Rick en Oscar bespreken de rol van AI in softwareontwikkeling, de kloof tussen hype en realiteit, risico’s van blind vertrouwen, compliance-uitdagingen en de impact op ontwikkelaars.
ContenttypePodcast
-
123. From DevOps to Platform Engineering: Building Valuable Software
Oscar en Rick praten met Geert van der Cruijsen over zijn carrière, DevOps, platform engineering en hoe technologie, cultuur en teams samen bedrijfswaarde creëren.
ContenttypePodcast
-
122. How AI Is Transforming Human Resources
Rick en Oscar praten met Ana Ines Urritia over AI in HR, haar psychologische achtergrond en hoe design en data AI menselijk maken.
ContenttypePodcast
Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!
Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.