95. .NET Essentials: Logging in .NET (Part 1)
95. .NET Essentials: Logging in .NET (Part 1)
Steven en Gerben praten in deze tweedelige aflevering over logging in .NET. In dit eerste deel laten ze zien hoe je Microsofts Logging Extensions kunt gebruiken in een demo ASP.NET Core-project met minimale API's in C# 8. Ze praten over logging fundamentals met behulp van gestructureerde berichten en het LoggerMessage attribuut, het gebruik van log eigenschappen om logging aan te passen, en het negeren van eigenschappen om veiligheidsredenen. Ze leggen Tag Providers uit als een manier om logging functionaliteit te scheiden van business entiteiten. Steven benadrukt dat het belangrijk is om zaken als logging te scheiden van domeinmodellen.
Links voor meer informatie:
Meer video's
-
128. How to Benchmark your .NET code
In deze Betatalks aflevering laten Christian en Jelle zien hoe BenchmarkDotNet .NET performance meet en string concatenatie vergelijkt met StringBuilder.
ContenttypeVideo
-
127. AI and RAG Scenarios Using Just SQL Server 2025
Christian en Jelle laten de AI features in SQL Server 2025 zien, met embeddings, vector search en semantische queries voor RAG oplossingen.
ContenttypeVideo
-
126. Impact of the NIS2 Directive on Software Developers
Jelle en Christian bespreken hoe NIS2 strengere beveiligingseisen oplegt aan softwareteams en waarom tijdige voorbereiding richting 2026 essentieel is.
ContenttypeVideo
Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!
Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.