24. How to make a linear regression algorithm from scratch
Contenttype
Video
24. How to make a linear regression algorithm from scratch
In de 24ste Betatalks aflevering hebben Jelle en Feli het over lineair regressie algoritmen. Ze laten je zien hoe je vanaf het begin een algoritme kunt creëren. Met behulp van Python en Jupyter begeleiden ze je door het proces, van het schrijven en toepassen van het algoritme tot het scoren en evalueren van het model.
Boek: Artificial Intelligence: A Modern Approach, door Stuart Russell and Peter Norvig
Dataset:
Meer video's
-
126. Impact of the NIS2 Directive on Software Developers
Jelle en Christian bespreken hoe NIS2 strengere beveiligingseisen oplegt aan softwareteams en waarom tijdige voorbereiding richting 2026 essentieel is.
ContenttypeVideo
-
125. Microsoft Agent Framework: Getting Started
Jelle en Christian laten zien hoe het Microsoft Agent Framework LLMs uitbreidt met veiligheid, hulpmiddelen en workflows, wat intelligente samenwerking tussen agents en een gemakkelijke overstap mogelijk maakt.ContenttypeVideo
-
124. What's new in the 2025 OWASP Top 10
Christian en Jelle bespreken de belangrijkste veranderingen in de nieuw uitgebrachte OWASP Top 10.ContenttypeVideo
Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!
Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.