116. Simplify Development with Dev Containers

Contenttype
Video

116. Simplify Development with Dev Containers

Steven en Bram laten zien hoe development containers  ontwikkelomgevingen kunnen standaardiseren en het klassieke “het werkt op mijn machine” probleem kunnen oplossen. Met behulp van Visual Studio of VS Code en wat basisconfiguratie zet Steven snel een ontwikkelomgeving op met alle tools vooraf geconfigureerd. Ze benadrukken de consistentie en het gemak van onboarding, wat een complete game-changer voor moderne ontwikkeling zou kunnen worden.

Links voor meer informatie:

Meer video's

  • 140. Quantum Computing: Where Do We Start?

    Christian en Jelle verkennen quantum computing en bespreken qubits, superpositie, verstrengeling, quantumfysica en de uitdagingen van het bouwen van stabiele quantumcomputers.
    Contenttype
    Video
    140 (1)
  • 139. Cyber Resilience Act: What Developers Need to Know

    Jelle en Christian bespreken de CRA, de impact op softwareteams, belangrijke beveiligingseisen en hoe je bepaalt of de wetgeving van toepassing is op jouw product.
    Contenttype
    Video
    139
  • 138. Digital Sovereignty and the Future of Cloud

    Yvo en Colin bespreken digitale soevereiniteit en hoe open technologieën cloudafhankelijkheid kunnen verminderen en tegelijkertijd flexibiliteit behouden, zonder Azure volledig achter zich te laten.
    Contenttype
    Video
    138

Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!

Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.