133. Graph Databases in SQL Server

Contenttype
Video

Christian en Bram laten zien hoe SQL Server als graph database kan worden gebruikt om verbonden gegevens, zoals personen, steden en restaurants, te modelleren. Ze leggen uit hoe graph queries complexe relaties en netwerken eenvoudiger inzichtelijk maken dan traditionele SQL-joins. Ook bespreken ze hoe graph databases waardevol zijn voor sterk verbonden systemen en praktijktoepassingen.

Links voor meer informatie:

Meer video's

  • 140. Quantum Computing: Where Do We Start?

    Christian en Jelle verkennen quantum computing en bespreken qubits, superpositie, verstrengeling, quantumfysica en de uitdagingen van het bouwen van stabiele quantumcomputers.
    Contenttype
    Video
    140 (1)
  • 139. Cyber Resilience Act: What Developers Need to Know

    Jelle en Christian bespreken de CRA, de impact op softwareteams, belangrijke beveiligingseisen en hoe je bepaalt of de wetgeving van toepassing is op jouw product.
    Contenttype
    Video
    139
  • 138. Digital Sovereignty and the Future of Cloud

    Yvo en Colin bespreken digitale soevereiniteit en hoe open technologieën cloudafhankelijkheid kunnen verminderen en tegelijkertijd flexibiliteit behouden, zonder Azure volledig achter zich te laten.
    Contenttype
    Video
    138

Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!

Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.