135. Running local AI for Developers

Contenttype
Video

Christian en Bram onderzoeken hoe AI-modellen direct op de computer van een developer kunnen draaien, in plaats van in de cloud, met tools zoals LM Studio, Microsoft Foundry Local en zelfs de browser. Aan de hand van verschillende demo's laat Christian zien hoe lokale modellen via vertrouwde API's kunnen worden gebruikt en tegelijkertijd profiteren van GPU's en NPU's voor snellere prestaties. Daarnaast bespreken ze de voordelen van lokale AI, zoals eenvoudiger debuggen, betere privacy, naleving van wet- en regelgeving en lagere kosten.

Links voor meer informatie:

Meer video's

  • 140. Quantum Computing: Where Do We Start?

    Christian en Jelle verkennen quantum computing en bespreken qubits, superpositie, verstrengeling, quantumfysica en de uitdagingen van het bouwen van stabiele quantumcomputers.
    Contenttype
    Video
    140 (1)
  • 139. Cyber Resilience Act: What Developers Need to Know

    Jelle en Christian bespreken de CRA, de impact op softwareteams, belangrijke beveiligingseisen en hoe je bepaalt of de wetgeving van toepassing is op jouw product.
    Contenttype
    Video
    139
  • 138. Digital Sovereignty and the Future of Cloud

    Yvo en Colin bespreken digitale soevereiniteit en hoe open technologieën cloudafhankelijkheid kunnen verminderen en tegelijkertijd flexibiliteit behouden, zonder Azure volledig achter zich te laten.
    Contenttype
    Video
    138

Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!

Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.