43. Azure Static Web Apps & Blazor Web Assembly

Contenttype
Video

43. Azure Static Web Apps & Blazor Web Assembly

In de 43ste aflevering hebben Rick & Gerben het over Azure Static Web Apps. Ze werken met een API-back-end en een Blazor Web Assembly-front-end om enkele configuratieopties voor Azure Static Web Apps te laten zien.

Meer video's

  • 137. How annotations can help you with your AI driven workflow

    Bram en Christian tonen hoe Playwright-tags en annotaties, gecombineerd met graafdatabases en LLM's, testlandschappen slimmer doorzoekbaar en beter contextueel maken.
    Contenttype
    Video
    137
  • 136. SOLID Principles for Test Automation

    Bram en Christian laten zien hoe de SOLID-principes testers helpen onderhoudbare, schaalbare en betrouwbare testautomatisering te bouwen én beter samen te werken met developers.
    Contenttype
    Video
    136
  • 135. Running local AI for Developers

    Christian en Bram laten zien hoe lokale AI-modellen met tools als LM Studio en Microsoft Foundry Local prestaties, privacy, compliance en ontwikkelprocessen verbeteren.
    Contenttype
    Video
    135

Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!

Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.