86. Isolated Tests with Testcontainers

Contenttype
Video

86. Running isolated integration tests with Testcontainers

Max en Oscar bespreken het gebruik van Testcontainers om integratietests uit te voeren binnen geïsoleerde Docker omgevingen. Dit voorkomt testinterferentie en maakt sneller parallel testen mogelijk. Max demonstreert het bouwen van Docker-images voor een API en database. Deze Docker-images worden vervolgens gebruikt binnen integratietests die gecontaineriseerde versies van de applicatie starten en stoppen voor elke afzonderlijke test die via Testcontainers wordt uitgevoerd.

Links voor meer informatie:

Meer video's

  • 132. Antipatterns in test automation

    Bram en Christian bespreken valkuilen in testautomatisering, pleiten voor discipline, minder UI-logica, backendtests voor bedrijfsregels en stabielere tests met betere data en omgevingen.
    Contenttype
    Video
    132
  • 131. ShellGPT: Your AI Assistant in the Terminal

    Christian en Bram verkennen ShellGPT, configuratie, genereren van commando’s, samenvatten van bestanden, datatransformatie, webdeployments met Docker en iteratieve REPL scripting.
    Contenttype
    Video
    129 (2)
  • 130. How SBOMs Expose Vulnerabilities in Your Software Supply Chain

    SBOMs geven inzicht in softwarecomponenten, helpen kwetsbaarheden opsporen, verhogen transparantie en verbeteren risicobeheer voor developers, DevOps engineers en security professionals.
    Contenttype
    Video
    129 (1)

Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!

Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.