22. Algorithms in Machine Learning you should be familiar with

Contenttype
Video

22. Algorithms in Machine Learning you should be familiar with

In de 22ste aflevering van Betatalks praten Jelle en Feli je bij over de wiskunde en computer science achter AI. Je kunt namelijk geen intelligent model ontwikkelen zonder de wiskunde erachter te begrijpen! Ze zoomen in op enkele van de meest gebruikte algoritmen in Machine Learning.

Meer video's

  • 132. Antipatterns in test automation

    Bram en Christian bespreken valkuilen in testautomatisering, pleiten voor discipline, minder UI-logica, backendtests voor bedrijfsregels en stabielere tests met betere data en omgevingen.
    Contenttype
    Video
    132
  • 131. ShellGPT: Your AI Assistant in the Terminal

    Christian en Bram verkennen ShellGPT, configuratie, genereren van commando’s, samenvatten van bestanden, datatransformatie, webdeployments met Docker en iteratieve REPL scripting.
    Contenttype
    Video
    129 (2)
  • 130. How SBOMs Expose Vulnerabilities in Your Software Supply Chain

    SBOMs geven inzicht in softwarecomponenten, helpen kwetsbaarheden opsporen, verhogen transparantie en verbeteren risicobeheer voor developers, DevOps engineers en security professionals.
    Contenttype
    Video
    129 (1)

Altijd op de hoogte met onze Betatalks en tech-updates!

Schrijf je in en ontvang om de week een update met de nieuwste kennis en ontwikkelingen.